

4 836,90 ₴
Дитячий електроскутер Bambi Sport Moto — це стильний та безпечний транспорт для маленьких гонщиків, який подарує дитині море емоцій та перший досвід керування власним “байком”.
Модель поєднує яскравий дизайн, просте керування та мультимедійні можливості, що робить кожну поїздку ще цікавішою.
Bambi Sport Moto — це чудовий вибір для першого транспорту дитини. Легкий у керуванні, яскравий та безпечний, він подарує дитині радість руху та нові враження щодня.
👉 Ідеально підходить для прогулянок на вулиці та у дворі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 63 см |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Ширина сидіння | 16 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 20 см |
| Ширина по дзеркалах | 39 см |
| Ширина по колесам | 39 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 5 В |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |