-13%
8 966,55 ₴
7 797 ₴
Стильний і потужний дитячий електромотоцикл Bambi — чудовий вибір для маленьких перегонників від 3 до 8 років. Завдяки стійкій триколісній конструкції, яскравій підсвітці коліс і корпусу, а також музичним функціям катання перетворюється на справжню пригоду 🚀
📏 Габарити:
👶 Для дітей:
🔋 Акумулятор і мотор:
🚀 Ходові характеристики:
💡 Світло та звук:
🛞 Колеса:
🪑 Комфорт:
📦 Паковання:
Цей електромотоцикл поєднує в собі безпека, стійкість і яскравий дизайн, що робить його ідеальним подарунком для дитини. Дуже добре підходить як для прогулянок у дворі, так і для катання в парку 🌳
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 70 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Ширина сидіння | 20 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 58 см |
| Ширина по колесам | 58 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 50 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |