


20 350 ₴
Carrello Ultimo 2 в 1 CRL-6520 — це не просто коляска, це стильне та функціональне рішення для батьків, які цінують якість, комфорт і безпеку свого малюка. Її лаконічний дизайн привертає увагу, а продумана конструкція забезпечує максимальну зручність як для дитини, так і для батьків.
Простора й безпечна люлька — це ідеальне місце для сну вашого малюка. Вбудовані адаптери дають змогу регулювати висоту люльки, що гарантує оптимальний огляд для маленького пасажира. Багатошаровий капюшон-бабіскуф, подібно до справжнього підводного апарату, надійно захищає від сонця, вітру та дощу. У прохолодну погоду додатковий захист забезпечить щільне укриття на блискавці для ніжок.
Прогулянковий блок — це комфортний варіант для прогулянок на вулиці. Він може бути встановлений у напрямку руху або обличчям до вас, що дає змогу вибрати найзручніший варіант для спілкування з дитиною. Спинка та підніжка прогулянкового блока мають три положення нахилу, що дає змогу легко підібрати комфортну позицію для вашого малюка, чи то сидяче положення для активного спостереження за світом, чи то напівобтислий для спокійного відпочинку. Регульована підніжка, яка може підійматися на 5 см, і капор, що змінює свою висоту разом із підголівником, забезпечать комфортне положення для дитини в будь-якому віці.
Рама основа коляски виготовлена в елегантному хромованому кольорі. Дворівнева система вентиляції забезпечує вільний доступ повітря в колиску та прогулянковий блок, створюючи ідеальний мікроклімат для вашого малюка.
Основні переваги Carrello Ultimo 2 в 1 CRL-6520:
Регульована висота люльки та прогулянкового блока забезпечує оптимальний огляд для дитини та зручність для батьків.
Багатошаровий капюшон-бабіскуфаф надійно захищає від сонця, вітру та дощу.
Прогулянковий блок із трьома положеннями нахилу спинки та підніжки — дає змогу підібрати комфортне положення для малюка.
Регульована підніжка та капор — гарантують комфортне положення дитини в будь-якому віці.
Дворівнева система вентиляції — забезпечує вільний доступ повітря в колиску та прогулянковий блок.
люлька, що легко від'єднується - за допомогою системи Memory Button.
Встановлення прогулянкового блока за ходом руху та обличчям до вас — дає змогу вибрати найзручніший варіант для спілкування з дитиною.
Характеристики:
Вага колиски: 5.5 кг.
Вага прогулянкового блока: 5 кг.
Вага колиски + шасі: 14 кг.
Вага прогулянки + шасі: 13.5 кг.
Вага шасі: 8.5 кг.
Вага шасі з колесами: 8.5 кг.
Вага шасі без коліс: 6 кг.
Допустима вага навантаження: 22 кг.
Розміри люльки (ДхШхВ): 91х46х66 см.
Розмір прогулянкового блока (ДхШхВ): 94х50х110 см.
Розмір у складеному вигляді з колесами (ШхДхВ): 62х68х30 см.
Довжина спального місця люльки: 78 см.
Довжина спального місця прогулянкового блока: 94 см.
Висота спинки: 50 - 56 см.
Діаметр передніх коліс: 19 см.
Діаметр задніх коліс: 29 см.
Carrello Ultimo 2 в 1 CRL-6520 — це ідеальний вибір для батьків, які хочуть забезпечити своєму малюкові максимально комфортні та безпечні умови для прогулянок і подорожей. Вона має всі необхідні функції для створення ідеального мікроклімату для вашого малюка та пропонує безліч варіантів для комфортного використання як у місті, так і на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Люлька, Антимоскітна сітка, Прогулянковий блок, Сумка для дитячих речей, Кошик для покупок, Матрацик |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Чорний |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Вага люльки | 5.5 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 5 кг |
| Вага шасі з колесами | 8.5 кг |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 110 см |
| Висота спинки | 56 см |
| Глибина сидіння | 19 см |
| Діаметр задніх коліс | 23 см |
| Діаметр передніх коліс | 19 см |
| Довжина | 94 см |
| Довжина спального місця | 78 см |
| Ширина | 62 см |
| Ширина колісної бази | 62 см |
| Ширина сидіння | 29 см |
| Ширина спального місця | 37 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Довжина у складеному вигляді | 62 см |
| Ширина у складеному вигляді | 68 см |