





17 368 ₴
Carrello Ultimo CRL-6518 — коляска, у якій висоту люльки та прогулянкового блока можна регулювати самим!
Тепер висоту люльки можна підлаштувати під зріст батьків, а прогулянковий блок підняти вище від пилу, поки малюк маленький, а надалі зробити пониженою, щоб дитина сама залазила та злазила з коляски.
Carrello Ultimo CRL-6518 сучасна коляска, яка піклується не тільки про безпеку та комфорт дитини, а й про батьків, які щодня користуватимуться коляскою. Коляска має невелику вагу, просте та зручне керування, компактне складання для транспортування та перевезення.
Люлька
У комплект Carrello Ultimo CRL-6518 2в1 входить зручна колиска для новонародженої дитини. Вона має просторе спальне місце з якісним матрациком і натуральною внутрішньою оббивкою, яку можна зняти для прання. Для комфорту та безпеки дитини (наприклад, під час прогулянок відразу після годування) підголівник підіймається. Продумана вентиляційна система на капюшоні та самої люльки дасть змогу регулювати температуру в люльки та покращувати циркуляцію повітря всередині коляски в спекотну пору року. Дуже великий якісний капюшон із водовідштовхувальним ефектом і захистом від уф променів захистить дитину від негоди. Так само зовсім не зайвим, особливо у вітряну погоду, буде накидка на ніжки з високим вітровиком, що підіймається. Для легкої зміни люльки на прогулянковий блок або автокрісло передбачена система memory 1944s. Чергове натискання кнопок дасть змогу зручно, а головне, однією рукою зняти один блок і поміняти на інший.
Прогулянковий блок
Прогулянковий блок для дитини від 6 місяців можна встановити на раму за ходом і проти ходу руху. Він великий, просторий, з регулюванням за висотою. Саме сидіння для дитини має нахил спинки до майже горизонтального, регульовану підкладку (за висотою та довжиною), регулювання капюшона за висотою! Зручна та надійна система безпеки (плечові ремінці, ремінь від сповзання, легкознімний бампер). Накидка на ніжки та капюшон практично до бампера зроблять будь-яку прогулянку комфортною.
Шасі
Коляска обладнана практичними гумовими колесами, які не залежатимуть від температури на вулиці, не будуть проколюватися й Гремати залежно від дорожнього покриття. Гарна амортизація дасть змогу згладжувати нерівності дороги, оберігаючи чутливий сон малюка. Висувна телескопічна ручка з приємним покриттям з екошкіри, так само дасть змогу отримати задоволення під час прогулянки. Великий кошик під сидінням/люлькою обладнаний зручними магнітами. Магніти дадуть змогу збільшити об'єм кошика за потреби, а у звичайному розмірі кошика все має гарний та акуратний вигляд.
Характеристики
Люлька:
Тканинна каркасна люлька (преміум тканини).
Капюшон теплий багатошаровий.
Оглядове віконце з безшумним відкриванням.
Додаткова секція збільшує розміри капора.
Ручка для перенесення.
Регульований підголівник усередині люльки.
Memoryulters — для того, щоб зняти люльку з рами, не потрібно затискати кнопки одночасно, можна натиснути кнопку з одного боку, потім з іншого та підняти колиску за ручку-переноску.
Надійне кріплення накидки на колиску коляски.
Вентиляційне віконце на самій колисці.
Регулювання люльки за висотою за допомогою адаптерів.
Прогулянковий блок
Встановлення у двох напрямках.
Велике посадкове сидіння.
5-точкові ремені безпеки.
Підніжка регулюється за висотою та за вильотом (по довжині).
Капюшон регулюється за висотою (дуже зручно для високої дитини).
Зручна накидка на ніжки.
Регулювання висоти сидіння за допомогою адаптерів.
Шасі:
Ручка: телескопічна з 4 положеннями за висотою (93/99/104/107 см).
Алюмінієва рама, хромована.
Просте та швидке складання.
Компактні розміри в складеному вигляді.
Передні колеса поворотні на 360° з автофіксацією (після натискання кнопки-фіксатора, колесо водночас може бути в будь-якому положенні, переднє колесо зафіксується автоматично, щойно стане в положенні прямо).
Матеріал коліс: гумові колеса.
Всі колеса обладнані індивідуальними пружинними амортизаторами, швидкознімні.
Великий кошик (для дрібниць/покупок) — задній стінка кошика на магнітах.
Комплектація
Рюкзак для мами
Москітна сітка.
Дощовик.
Матрацик
Прогулянковий блок
Люлька.
Накидка на ніжки.
Кошик для покупок.
Габарити:
Вага рами без коліс: 6 кг.
Вага рами з колесами: 8,5 кг.
Розмір рами в складеному вигляді з колесами (ШхДхВ): 62х68х30 см.
Розмір рами в складеному вигляді без коліс (ШхДхВ): 52х68х12 см.
Дорожній просвіт до кошика: 20 см.
Діаметр коліс: передні — 19 см, задні — 29 см.
Вага люльки в зборі: 5,5 кг.
Розмір люльки габаритний (ШхДхВ): 46х91х66 см.
Розмір люльки внутрішній (ШхДхГ): 37х78х22 см.
Розмір матраца (ШхДхВ): 37х78х4 см.
Вага прогулянкового блока: 5 кг.
Розмір прогулянкового блока з рамою габаритний (ШхДхВ): 50х94х110 см.
Розмір прогулянкового блока складений із рамою (ШхГхВ): по ходу — 50х30х68 см, проти ходу — 50х36х68 см.
Розмір прогулянкового блока внутрішній (ШхДхГ): 29х85х19 см.
Розмір спинки прогулянкового блока: 50-56 см.
Розмір сидіння прогулянкового блока: 23 см.
Розмір підніжки прогулянкового блока: 20-23 см.
Довжина прогулянкового блока: 83-93 см.
Розмір рюкзака (ШхВхГ): 28х40х10 см.
Вага рюкзака: 0,38 кг.
Вага рама + колиска: 13 кг.
Вага рама + прогулянковий блок: 13,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Сірий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Гума |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Пружини |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Бампер, Чохол-накидка на ніжки, Дощовик, Прогулянковий блок, Люлька, Матрацик, Сумка для дитячих речей |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 80 см |
| Висота | 109 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Довжина спального місця | 78 см |
| Ширина спального місця | 37 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Ширина сидіння | 29 см |
| Ширина спинки | 32 см |
| Ширина колісної бази | 60 см |
| Діаметр передніх коліс | 19 см |
| Діаметр задніх коліс | 29 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
| Вага люльки | 5.3 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 4.6 кг |
| Вага шасі з колесами | 8.5 кг |