


17 746 ₴
Універсальна модульна коляска преміум класу Carrello Omega з найкращими технічними характеристиками та повним набором аксесуарів.
Люлька:
Простора всесезонна люлька Каррелло Омега призначена для дітей від народження й до 6 місяців, вагою не більш ніж 9 кг.
Корпус люльки виготовлений зі щільного багатошарового текстилю, має водовідштовхувальний ефект і spf 50.
Кап люльки обладнаний знімним козирком, додаткова секція, вікно вентиляції під блискавкою.
Кап можна зафіксувати в одному з 3 положень.
Основа люльки тверда.
Нахил спинки в оновленій поставці УБралі, для полегшення ваги люльки.
Вентилювання люльки здійснюється двома сітчастими віконцями. Клапани обладнані магнітними фіксаторами положень, що дає змогу регулювати інтенсивність надходження повітря. У прохолодну пору вентиляційні віконця повністю закриваються.
Чохол матрацика та внутрішня вкладка люльки знімаються для прання.
Прогулянковий блок
Сидіння коляски Carrello Omega призначені для дітей вагою не більш ніж 22 кг. Текстиль прогулянкового блока має водовідштовхувальний ефект і spf 50.
Встановлюється на раму як за ходом, так і проти ходу руху коляски, компактно складається разом із рамою коляски Carrello Omega за будь-якого напрямку його встановлення на рамі.
Прогулянковий блок «росте» разом із малюком:
Крап прогулянкового блока змінює свою висоту, фіксується в одному з трьох положень. Кнопка-фіксатор розташована на зовнішній стороні спинки. Спинка виготовлена з міцного гіпоалергенного пластику, з функцією провітрювання. Кап обладнаний додатковою секцією під блискавкою, оглядовим віконцем і козирком.
Спинка та підніжка прогулянкового блока мають 3 положення нахилу: «сидячи», «напівлежачи», «лежачи». Змінюють свою позицію незалежно один від одного.
П'ятиточкові, регульовані ремені безпеки зі світловідбивачами, поворотний бампер і паховий ремінь забезпечать належну безпеку дитині.
Лаковані декоративні елементи, текстурована екошкіра, преміальна фурнітура надають практичності в щоденній експлуатації коляски та притягують погляд цінувальників витонченого дизайну.
Шасі коляски Carrello Omega
Рама коляски виготовлена з алюмінію, вирізняється малою вагою та стійка до впливів довкілля.
Обробка рами методом шліфування виділяється високим ступенем естетичності.
Задня вісь шасі обладнана регульованою двоступеневою амортизацією.
Антишокова амортизація передніх коліс поглинає вібрації в разі потрапляння колеса в ямку та в разі удару об перешкоду.
Адаптери дають змогу встановити люльку вище.
LED ліхтар убезпечить прогулянки з дитиною в темну пору доби. 3 режими світла: безперервний, миготливий і проблисковий.
Регулювання висоти батьківської ручки — телескопічна.
Рама блокується від випадкового складання та розкладання.
Компактно складається сидінням усередину в обох напрямках ОДНОЇ РУКОЇ.
Місткий закритий кошик із жорстким дном і максимальним навантаженням 3 кг.
Передні колеса з автоматичною фіксацією в положенні «прямо», поворотні на 360°. Всі колеса швидкознімні.
Carrello Omega Характеристики:
Рама:
Вага без коліс: 5,5 кг.
Вага з колесами: 8,1 кг.
Розмір у складеному вигляді з колесами (ШхДхВ): 57х73х38.
Розмір у складеному вигляді без коліс (ШхДхВ): 49х73х22.
Висота положень батьківської ручки: 102-105-108-111.
Дорожній просвіт до кошика: 22 см.
Колеса:
Діаметр переднього колеса: 20 см.
Діаметр заднього колеса: 29 см.
Люлька:
Вага колиски: 4,8 кг.
Розмір люльки габаритний (ШхДхВ): 41*86*29.
Розмір люльки внутрішній (ШхДхГ): 35*78*17.
Розмір матраца (ШхДхВ): 78*35.
Прогулянковий блок:
Вага прогулянкового блока: 4,3 кг.
Розмір прогулянкового блока складений із рамою. (ШхДхВ): 57х73х38.
Спинка: ширина 30, довжина 42-49 см.
Сидіння: ширина 27, глибина 21.
Довжина підніжки: 22 см.
Загальний розмір спального місця: 92 см.
Рюкзак
Вага рюкзака: 0,38 кг.
Розмір рюкзака (ШхВхГ): 28х40х10 см.
Розмір зовнішньої кишені: 14х23 см.
Розмір внутрішньої кишені: 18х16 см.
Відділення для пляшечок: 12х20 см.
Вага рами з люлькою 12,9 кг.
Вага рами з прогулянковим блоком — 12,4 кг.
Carrello Omega комплектація:
рама коляски;
колеса;
колиска з матрациком;
чохол на ніжки в люльку з високим закотом;
адаптери висоти колиски;
реверсивний прогулянковий блок;
бампер для прогулянкового блока;
чохол на ніжки в прогулянковий блок;
кошик для покупок;
рюкзак;
універсальний дощовик;
москітна сітка для люльки;
LED ліхтар;
підсклянник;
інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація коляски | Матрацик, Підсклянник, Прогулянковий блок, Люлька, Сумка для дитячих речей, Антимоскітна сітка, Дощовик, Кошик для покупок, Бампер, Чохол-накидка на ніжки |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Так |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Система амортизації | Пружини |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Бежевий |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Додаткові характеристики | |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Вага люльки | 4.8 кг |
| Вага прогулянкового блоку | 4.3 кг |
| Вага шасі з колесами | 8.1 кг |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Два положення блоків на рамі | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Матеріал дна | Пластик |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 12.9 кг |
| Висота | 104 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Глибина сидіння | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 29 см |
| Діаметр передніх коліс | 20 см |
| Довжина | 95 см |
| Довжина спального місця | 78 см |
| Ширина | 57 см |
| Ширина колісної бази | 57 см |
| Ширина сидіння | 27 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина спинки | 30 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 38 см |
| Довжина у складеному вигляді | 73 см |
| Ширина у складеному вигляді | 57 см |