-13%




4 934,65 ₴
4 291 ₴
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | 2в1 (батьківська ручка) | |
| Розміри товару | довжина (машини/з бат.ручкою) | 72см / 82см |
| ширина(по колесах/підставка для ніг) | 40см | |
| висота до спинки | 54см | |
| висота до батьківської ручки | 90см | |
| висота до керма | 44см | |
| Висота від підлоги до сидіння | 29см | |
| ВИСОТА ВІД ПІДСТАВКИ ДЛЯ НІГ ДО СИДІННЯ | 19см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 25кг |
| За віком | від 3-8 років | |
| Живлення | Акумулятор | ні |
| Батарейки | 3*AА (у комплект не входять) | |
| Заряджання | V/mA | ні |
| Час їзди/зарядки | - | |
| Звук | Музика | + |
| Магнітола(Програвач) | + | |
| USB | + | |
| Bluetooth | + | |
| Сигнал | на кермі | |
| Світло | передні/задні фари | +/- |
| колеса/панель | -/- | |
| Сидіння | Матеріал | екошкіра |
| ширина, см | 16см | |
| Дод. функції | Багажник під сидінням | + |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА | + | |
| ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ | так | |
| Індикатор батареї | + | |
| Гойдалка | - | |
| ЗАХИСТ ВІД ПАДІННЯ | + | |
| НАПРАВЛЯЮЧІ КОЛІЩАТКА | - | |
| Додаткові елементи | Картрідер SD/TF карт | |
| Колеса | розмір,см | 19см |
| Матеріал | EVA | |
| КОРОБКА | вага брутто/нетто | 6,8кг/7,9 кг |
| Розмір | 72-38-35см | |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |