








23 397,90 ₴
Дитячий квадроцикл Profi HB-EATV 800AS
Новітній тип дитячих квадроциклів на надувних гумових колесах із ланцюговим механізмом!
На такому квадроциклі дитина до 65 кг може їздити навіть самостійно на риболовлю!
Технічні характеристики дитячого квадроцикла Profi HB-EATV800:
Великі надувні ГУМОВІ колеса: передні — 32 см; задні - 31 см.
Потужний мотор на 800W.
2 передніх і 1 задній амортизатор із регулюванням жорсткості.
Максимальна швидкість: до 22 км/год. Так, швидкість саме така)
2 швидкості руху.
Ручка-перемикач швидкості вперед/назад.
Ручне гальмо.
Запуск мотора за допомогою ключа запалювання.
Регулювання швидкості від ручки газу.
М'яке сидіння з екошкіри.
Світлодіодні вогні передніх і задніх фар.
Сигнал.
Розміри електромобіля (довжина-ширина-висота): 119 х 58 х 69 см.
Вага: 52 кг.
Розміри в пакованні (довжина-ширина-висота): 103х 57х 44 см. Вага: 59.
3 акумулятори по 12A/12V.
Максимальне навантаження: до 65 кг.
У комплекті: акумулятор, зарядний пристрій.
Головна передача — ланцюгова.
З таким транспортним засобом влітку можна об'їхати навіть найдальші куточки свого населеного пункту, половити рибки та помістити весь улов до себе на багажний кошик разом із вудкою! Чудовий вибір для сільських доріг і гірської місцевості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Потужність двигуна | 800 к. с. |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Сумісність з моделлю | Profi |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Особливості | Ключ запалювання, Амортизатор, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобиле | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Вікова група | Від 6 років |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість акумуляторів | 3.0 |
| Час зарядки | 10 |
| Запас ходу без підзарядки | 240 |
| Діаметр передніх коліс | 320 см |
| Діаметр задніх коліс | 310 см |
| Максимально допустиме навантаження | 65 |
| Ємність акумулятору | 12 |
| Напруга акумулятору | 12 V |
| Розміри | |
| Відстань від сидіння до педалей | 30 см |
| Ширина за дзеркалами | 58 см |
| Ширина колесами | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |