
21 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Bexa |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автокрісло | з можливістю встановлення |
| Артикул | DUO 02 |
| Вага коляски (рама і 2 люльки) | 18,5 кг |
| Вага коляски (рама і 2 прогулянкових бло | 17,5 кг |
| Вага рами | 9,5 кг |
| Тормоз | комфі-стоп, одна педаль на задніх колесах |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр колес | передні 24 см, задні 28 см |
| Колеса | гелеві, передні поворотні |
| Комплектация | сумка для батьків, чохол для ніжок, додатковий матрасик (для пеленання), москітна сітка, дощовик, підстаканник |
| Конструкция | рама складається, багажний кошик, амортизація рами та коліс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість колес | 4 |
| Максимальна вага двох дітей | 35 кг |
| Материал | Ткань |
| Регулировка спинки | Да |
| Ремені безепеки | 5-ти точкові |
| Розміри коляски | Ш-58 см x В-99-115 см |
| Розміри люльки | В-22 см х Ш-35 см х Д-76 см |
| Тип коляски | Для двійні |
| Ширина шасі | 58 см |